Služby hypotečním makléřům

Kompletní nabídka hypoték

Jsme smluvním partnerem všech hypotečních bank, spolupracujeme se stavebními spořitelnami i s vybranými nebankovními institucemi. Díky tomu mohou naši hypoteční makléři - hypoteční specialisté, vybírat z kompletní škály hypotečních produktů a nabídnout tak zcela objektivní pohled na varianty financování. Zajišťujeme rovněž kompletní nabídku pojistných produktů.

Osobní přístup a dokonalá metodická podpora

Jsme si vědomi toho, že největší hodnota společnosti je v lidech - ve kvalitě spolupracovníků a zaměstnanců. Proto si vážíme každého z nich a pečlivě nasloucháme každému jejich přání.

HYPOASISTENT si zakládá na kvalitě a odbornosti hypotečních specialistů. Proto pořádáme pravidelná "refresh" školení a všichni mají k dispozici bezplatný a skvěle fungující intranet (aktuální formuláře, metodiky,...), hypoteční kalkulačku pro mobilní telefony a pohodlný způsob seznamování se s novinkami.

Nejlepší podmínky pro klienty i pro makléře

Díky kvalitnímu portfoliu klientů, vysokému objemu celkové produkce a vysoké úrovni zpracování úvěrových složek, jsou pro klienty našich makléřů připravené speciální slevy na úrokových sazbách a poplatcích.

Makléřům za jejich práci vyplácíme maximální "velkoobchodní" provize a díky tomu se mohou každému klientovi pečlivě věnovat.

Svoboda podnikání a podpora pro makléřské firmy

Náš servis a podporu dokážeme nabídnout i samostatně působícím makléřským společnostem. Fungující zázemí jde ruku v ruce s napostou svobodou jejich podnikání.

Budeme potěšeni, budete-li nás kontaktovat pro více informací.