Služby developerům

Naší specializací je obsluha hypotečního financování developerských projektů. Zkušený tým hypotečních profesionálů se postará o kompletní přípravu i obsluhu hypoték. Máme za sebou více než 100 úspěšně dokončených projektů.

Hypoteční full-servis při přípravě projektu

Jsme developerovi na blízku již při plánování nového projektu. Konzultujeme výběr vhodného splátkového kalendáře, smluvní dokumentaci i výběr vhodných hypotečních bank. Sami zajišťujeme vypracování hromadných odhadů i schválení metodických výjimek (například možnost financování ateliérů, 100% financování, zrychlené čerpání apod.).

Lepší podmínky pro klienty

Zajišťujeme pro projekt konkurenční výhodu v podobě dostupnější hypotéky. Klient tak získá výrazně nižší úrokovou sazbu a nemusí platit odhad bytu ani bankovni poplatky.

Zvýšení rychlosti a výtěžnosti prodeje

Hypoteční makléř představí klientovi nabídku všech bank okamžitě a pokud bude existovat alespoň jedna banka, která dokáže kilentův záměr profinancovat, najdeme ji.

Komfort pro developera i prodejní tým

Samostatně si zajišťujeme podklady pro schvalování i čerpání hypoték. Aktivně řešíme požadavky bank. Samozřejmostí je okamžitá zpětná vazba a pravidelný reporting.

Včasná úhrada od hypotečních klientů

Náš specialista pro čerpání úvěrů a interní kurýr klientům aktivně pomáhají s čerpáním hypoték. Většinu "papírování" řeší za klienta samostatně. Zajišťují rovněž kontrolu a podávání zástavních smluv na katastr nemovitostí. Díky tomu developer dostává peníze rychleji a bez starostí.

Podpora prodeje

Marketingově podporujeme projekt prostřednictvím našeho newsletteru Hypoteční noviny a pomocí internetových portálů Novostavby-Praha.cz, Developerske-projekty-Praha.cz a dalších. 

Budeme potěšeni, budete-li nás kontaktovat pro více informací.