Svatouch

Zpět na seznam

Jedinečná možnost rekreačního bydlení v zeleném srdci Česka. Seznamte se s projektem apartmánů a rekreačních domků ve Svratouchu, který je situován do oázy klidu a čisté přírody Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

Kompletní rekonstrukcí dřívějšího penzionu vzniklo v hlavní budově celkem osmnáct apartmánů s vlastní koupelnou a kuchyní. Součástí kupní ceny apartmánu A02 je rovněž převod přilehlé předzahrádky. Vybrané jednotky ve 2.NP jsou projektovány jako mezonetové nebo s galeriemi. Ke každé jednotce je přiřazeno parkovací stání přímo v areálu.

Současně s rekonstrukcí hlavní budovy vyrostlo v areálu šest novostaveb dvoupodlažních rodinných rekreačních domků. Domky jsou třípokojové s celkovou užitnou plochou 72 m2 a vlastním parkovacím stáním. S koupí rekreačního domku je taktéž spojen převod vlastnického práva na okolní pozemek domku, přičemž pozemek je součástí uvedené kupní ceny.

Přestože se Svratouch s populací 900 obyvatel řadí mezi menší obce, disponuje dobrou občanskou vybaveností. Najdete zde samoobsluhu, restauraci, ale i muzeum historických motocyklů nebo autoservis. Bankomat, čerpací stanici, golfové hřiště a další vybavenost pak obstará jen dva kilometry vzdálená obec Svratka.


Informace o projektu

Mapa

Napište nám