Sacre Coeur 2

Zpět na seznam

Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To jsou základní charakteristiky projektu Sacre Coeur 2 developerské společnosti SATPO.

Projekt se nachází ve svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky, v ulici Holečkova, vedle Kinského zahrady, pár minut pěšky od slavného Petřínského vrchu, Malé Strany či Pražského hradu, v bezprostřední blízkosti centra Prahy, malostranského Újezdu a smíchovského Anděla.

Sacre Couer 2 nabízí penthouse, lofty i apartmánové byty plné světla a zajímavých dispozic. Každý z bytů v Sacre Couer2 má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo šatní skříň. Velkým benefitem je u jiných zapomínaná komora, dostatečně velká, aby pojmula pračku a uložný regálový systém. Samotný prostor rozlišuje obývací a privátní zóny v bytě. Každý obývací pokoj má vlastní WC s umývátkem, což jistě oceníte vy i Vaší případní hosté. Ložnice, dětský pokoj a další místnosti se nachází v privátní zóně bytu. Byty 3+kk a 4+kk mají 2 koupleny, kde jedna koupelna je vždy součástí ložnice rodičů. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkónu, terase, nebo lodžii Vašeho nového bytu.


Informace o projektu

  • Lokalita Praha 5
  • Typ projektu byt
  • Dokončení projektu 2015
  • Stránky projektu www.satpo.cz

Mapa

Napište nám