Jinonický Dvůr

Zpět na seznam

Jinonický dvůr je nový projekt společnosti Vinvest, který vytvroří uzavřený rezidenční areál v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5.

I. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu s předzahrádkami ​a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům. Základní ideou celého projektu je citlivá rekonstrukce nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí. Celková revitalizace komplexu je rozdělena do několika etap.

Mezi výhody projektu patří blízkost ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí, stejně tak jako ideální dopravní dostupnost autem i MHD. Stanice metra Nové Butovice i nákupní centrum s fitness se nachází v příjemné dochozí vzdálenosti. Rodiny s dětmi ocení také nedalekou mateřskou a základní školu, dětské hřiště a německou Deutsche Schule Prag. Lékař, zubař či poliklinika je vzdálena jen 10 minut chůzí. Na letiště Václava Havla v Ruzyni dojedete za krásných 15 minut. Golf Club Praha Motol, tenis a míčové hry SK Motorlet vám zpestří všední dny i víkendové relaxování.


Informace o projektu

Mapa

Napište nám